ДМИТРО ІВАНОВ: «ГОЛОВНЕ – ВЖИТИ ВИЧЕРПНИХ ЗАХОДІВ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАГРОЗИ ЖИТТЮ І ЗДОРОВ’Ю ЛЮДЕЙ»

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів робочу нараду з керівниками відповідних управлінь, відділів райдержадміністрації та районних служб на якій були обговорені питання проходження опалювального сезону та заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зв’язку з погіршенням погодних умов. За інформацією відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації, опалювальний сезон періоду 2018/2019 років проходить у штатному режимі. Працюють усі 29 котелень, якими опалюються 33 житлових будинків та 26 об’єктів соціальної сфери.

Про підвищення готовності усіх районних служб у зв’язку зі зниженням температури на території району поінформував перший заступник голови райдержадміністрації Максим Білий. Голова райдержадміністрації акцентував увагу на своєчасній організації взаємодії всіх підрозділів щодо швидкого реагування запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій за несприятливих погодних умов; необхідності проведення щоденного моніторингу щодо сталого функціонування систем  життєзабезпечення: енерго-, водо-, газо-, теплозабезпечення, транспортне забезпечення;  підвоз учнів та вчителів до навчальних закладів. За результатами наради надано доручення начальнику Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області С.Андрієнку щодо готовності техніки підвищеної прохідності до ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій на автошляхах, об’єктах електро-, водо-, газо- і теплопостачання. Бути готовими до співпраці  та здійснення координації дій відділення Нацполіції, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій району при можливих надзвичайних ситуаціях. Надано доручення про своєчасне забезпечення доведення до населення інформації про ускладнення погодних умов та порядку дій у цей період; забезпечення сталої роботи пунктів обігріву та гарячого харчування соціально незахищеним верствам населення району. Керівники районних служб запевнили, що район готовий до можливого погіршення погодних умов та ліквідацї її наслідків - створений необхідний запас матеріально-технічного резерву. Всі служби працюють у штатному режимі. У разі погіршення ситуації, під час ускладнення погодних умов, з метою прийняття оперативних рішень,  переведений на цілодобове чергування районний штаб з опрацювання заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. - Для мінімізації негативних наслідків та оперативного реагування на них, головне це взаємодія, звертаюся до всіх керівників - вжити вичерпних заходів щодо недопущення загрози життю і здоров’ю людей, забезпечити безперебійне функціонування систем життєзабезпечення населення та сталу роботу об’єктів соціальної сфери, - наголосив Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації