ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ТА НОВОСТВОРЕНИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОТГ!

Запорізька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» на території Запорізької області впроваджує державну програму по забезпеченню сільгосптоваровиробників сільськогоспродарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу.

В даний час Запорізька філія має можливість, до початку весняно-польових робіт, поставити техніку та обладнання вітчизняного та іноземного виробництва, а також комунальну техніку для новостворених комунальних підприємств об’єднаних територіальних громад на умовах фінансового лізингу терміном до 3-х років під 7-11% річних (в залежності від розміру первинного платежу).

Більш детальну інформацію можливо отримати за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152-В, оф. 211, або за телефонами (061)787-54-18, 62-00-32.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації