УЧНІ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ'ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

23 січня 2019 року пройшов Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!». Журі переглянуло 116 робіт учнів мистецьких шкіл міст Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Вільнянська, Оріхова, Токмака, Гуляйпільського, Вільнянського (комунальних закладів «Матвіївська дитяча музична школа», «Михайлівська дитяча музична школа»), Більмацького, Кам'янсько - Дніпровського, Василівського, Приазовського, Пологівського, Приморського, Якимівського районів.

Журі визначило 10 робіт переможців. Відібрано 2 роботи учнів комунального закладу «Вільнянська дитяча художня школа» за напрямком «Образотворче мистецтво» - Дар'я Сорокіна  робота «Порятунок», викладач Станіслав Науменко та за напрямком «Декоративно-прикладне мистецтво» - Діана Коваленко робота «Місячної ночі», викладач Оксана Бузова. Роботи переможців відбіркового обласного етапу направлені до міста Києва для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Бажаємо перемоги нашим учням!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації