У ТРЬОХ РАЙОНАХ ОБЛАСТІ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ДОРІГ

Сьогодні, 25 січня, на території Запорізького, Вільнянського та Оріхівського районів області на автомобільних дорогах спостерігаються складні погодні умови, особливо ожеледь, на дорогах ожеледиця. Місцями невелика мряка. Покриття автодоріг мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування Запорізької області забезпечено.

Про це повідомляють у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області зазначили, що заходи з забезпечення безпечного проїзду проводилися з ночі, працювали філії Запорізького облавтодору. Наразі, проводяться роботи з розчистки та посипання протиожеледними матеріалами дорожнього покриття. Для виконання робіт залучено 28 одиниць спецтехніки.

Дорожники області звертаються до водіїв з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки. 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА