ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ З УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ У КЕРІВНИЦТВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Виходячи з необхідності увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України, 05 лютого, за участі голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулося засідання організаційного комітету із увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Учасники наради обговорили виконання ряду заходів, спрямованих на увічнення пам’яті тих, хто віддав своє життя у боротьбі за територіальну цілісність України у її східних областях. Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко поінформувала про проведення у загальноосвітніх закладах та навчально-виховних комплексах району ряду інформаційних заходів з патріотичного виховання молоді та популяризації героїзму, стійкості та відданості Батьківщині військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України, добровольчих батальйонів.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено проведення у навчальних закладах району уроків мужності за участі учасників Антитерористичної операції, які знаходять у короткостроковій відпустці. Особливу увагу під час проведення тематичних освітніх заходів було приділено героїчній боротьбі Українського народу проти окупантів та терористів. З метою підвищення інформованості педагогічних працівників району  про жителів області, які загинули у боротьбі за незалежність та державний суверенітет України, фотоматеріали розміщені у блозі учителів предмету «Захист Вітчизни» (http://volnzahist.blogspot.com/ ).

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук прозвітувала про роботу, яка ведеться у закладах культури із увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України, зокрема: оформлення у КУ «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради тимчасових стендів «Герої не вмирають», «Пам’яті героїв Небесної Сотні», у галереї Слави - експозиції, присвяченої землякам, які загинули під час Революції Гідності та в ході проведення Антитерористичної операції та інше. Олена Лук’янчук поінформувала також про проведення працівниками закладів  культури ряду інформаційних заходів з популяризації героїзму та незламності духу українських військовослужбовців: інформаційні бесіди «Захисники України – учасники АТО», «Україна – це територія гідності й свободи» тощо.

Оксана Степаненко звернула увагу присутніх на необхідності оперативного оновлення інформаційних стендів із фотоматеріалами жителів району та області, які віддали своє життя у боротьбі проти агресора.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Балабанова доповіла про результати роботи, проведеної спеціалістами управління з родинами загиблих учасників Антитерористичної операції. Соціальний захист та питання вирішення соціально-побутових проблем таких сімей знаходиться на постійному контролі.

За результатами конструктивного діалогу, члени організаційного комітету дійшли висновку, що у районі на належному рівні знаходиться питання взаємодії управлінь та відділів райдержадміністрації, закладів освіти та культури району щодо створення об’єктивної картини про проведення заходів із увічнення пам’яті жителів району та області, які загинули у боротьбі за свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

- Пам’ять про тих, хто віддав своє життя  у боротьбі за Єдину, Соборну Україну повинна бути вічною. І ми, як представники влади, повинні зробити все можливе і неможливе аби про героїзм, патріотизм та незламність духу наших героїв знали усі мешканці міста та району. Ми повинні з повною відповідальність віднестися до поставлених завдань та на належному рівні віддати шану тим, хто заради миру в Україні на вівтар справедливості поклав власне життя, - підкреслив Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації