РЕАЛІЗАЦІЯ ТА ГАРАНТУВАННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА НА ЗВЕРНЕННЯ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Вільнянська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому. З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі.

Відповідно до графіка особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації, з метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів особистий прийом громадян. Питання, з якими громадяни зверталися під час особистого прийому, стосувалися житлово-побутових питань, соціального захисту, зокрема призначення субсидії на житлово-комунальні послуги. Під час спілкування голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді та аргументовані пояснення щодо шляхів вирішення порушених заявниками питань. – Об’єктивний розгляд, максимальне вирішення питань, що порушують заявники, – одне із головних завдань під час організації роботи із зверненнями громадян у Вільнянській райдержадміністрації, – наголосив Дмитро Іванов. Удосконалення роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває в полі зору керівництва райдержадміністрації та визначено одним з пріоритетних напрямків її діяльності.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації