РЯТУВАЛЬНИКИ РАЙОНУ ЗНАЙОМЛЯТЬ ОСВІТЯН З ПРАВИЛАМИ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

В приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Вільнянської районної державної адміністрації відбулась нарада директорів навчальних закладів Вільнянського району. З метою ознайомлення освітян з правилами пожежної та техногенної безпеки в навчальних закладах, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників та учнів з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників, правилами укриття на випадок виникнення надзвичайної ситуації мирного чи воєнного стану для участі в нараді був запрошений головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Руслан Шпак.

Керівників навчальних закладів ознайомили з новими керівними документами, що стосуються пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти,  розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних об’єктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Також рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки в зимовий період, наполягли на дотриманню правил пожежної безпеки під час використання газового, пічного та електрообладнання. Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники освіти зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області