ПРИЗНАЧЕННЯ ПІЛЬГИ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА ТА СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ У 2019 РОЦІ

Урядом встановлена вартість твердого палива та скрапленого газу на 2019 рік: одна тонна твердого палива складає 2603,55 грн.; один балон скрапленого  газу - 260,36 грн. Виходячи з встановлених нормативів, компенсація готівкою проводиться за пільговими категоріями: 100 %  - 2603,55 грн. на придбання твердого палива та 260,36 грн. на скраплений газ, відповідно 75 %  -  1952,66 грн. та 195,27 грн.; 50 % - 1301,78 грн. та 130,18 грн. Призначення пільг здійснюється за заявою встановленого зразка, до якої надається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення.

Виплата проводиться через установи банків, які знаходяться на території Вільнянського району. Для отримання коштів, кожен пільговик при подачі заяви повинен додати заяву про відкриття рахунку з банку.

Звертаємо особливу увагу, що відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, компенсація на тверде паливо та скраплений газ учасникам війни, особам ЧАЕС 3 категорії, сільським педагогам на пенсії, сільським медикам на пенсії, сільським бібліотекарям на пенсії, сільським працівникам культури на пенсії, багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям, сім’ям опікуна, дитячим будинкам сімейного типу, надається за умови, якщо розмір середньомісячного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередній рік не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Податкова соціальна пільга у 2019 році становить 2690 грн.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, буд. 30, каб. № 5. За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 4 16 29.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації