НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ОСНОВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ ПО ПІДГОТОВЦІ І ПРОВЕДЕННЮ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Враховуючи необхідність вирішення питань підготовки для проведення чергових виборів Президента України, під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулася нарада з міським, селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад, керівниками установ та організацій району. Відкриваючи нараду, голова райдержадміністрації звернув увагу на актуальність та важливість питань, які винесенні на порядок денний наради у зв’язку з початком передвиборчого процесу з чергових виборів Президента України, який розпочатий 31 грудня 2018 року.

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Максим Пітіляко акцентував увагу присутніх на ключових етапах календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, а також повідомив про можливість тимчасової зміни місця голосування громадянам, які на день голосування перебуватимуть не за місцем своєї реєстрації і роз’яснила порядок звернення з цього питання до відділу ведення Державного реєстру виборців. З метою підвищення активності громадян на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в місцевих радах розповсюджено оголошення з інформацією про права виборців. За підсумками наради надано ряд рекомендацій та звернено увагу на повноваження, які покладені на органи місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства.

Довідково: Для проведення голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року в районі утворено 41 виборча дільниця на постійній основі. Із 41 дільниці 5 – спеціальних (установи виконання покарань) і 36 звичайних, які знаходяться:18 – в приміщеннях шкіл, 9 – в будинках культури і клубах, 3 – в приміщеннях сільських рад, 3 – в приміщеннях ФАП, 8 – в інших приміщеннях підприємств і організацій. Станом на 06.02.2019 року в районі налічується 38381 виборців (в тому числі на спеціальних виборчих дільницях – 1609).

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.