ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України». Проектом Закону визначаються основні засади створення та функціонування Державного виплатного агентства та Державного аграрного реєстру. Створення та функціонування яких забезпечить спрощення  адміністрування програм підтримки, прозорість розподілу бюджетних коштів, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, публічність державних  фінансів.

Зокрема, пропонується за прикладом країн ЄС утворити комплексну систему формування баз даних сільськогосподарських виробників шляхом  запровадження безкоштовної та простої процедури  їх ідентифікації.

Виробники сільськогосподарської продукції ( фізичні особи-підприємці, юридичні особи) мають змогу пройти процедуру реєстрації в єдиному державному реєстрі шляхом створення  особистого електронного кабінету та  автоматично отримати інформацію про всі види державної допомоги, критерії участі в них, а також попередню інформацію  про його відповідність тим чи іншим критеріям та можливість прийняти участь у тій чи іншій програмі підтримки шляхом подачі он-лайн заявки.

Форма реєстрації за посиланням:  https://farmercard.agrianalytica.com/register_reg

Інформацію  щодо  реєстрації  можна  отримати за телефонами Укрдержфонду: (044)223-35-86, (066) 077-76-12, (097) 914-35-43.

Відділ агропромислдового розвитку райдержадмінстрації