ДО ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО ЗАЛИШИВСЯ ЛИШЕ ТИЖДЕНЬ

Завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Зареєструватися можна до 31 січня на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Наразі вже подано близько 149 тисяч заявок для участі в пробному тестуванні. Найбільше осіб виявили бажання скласти пробний тест з української мови і літератури – понад 83,5 тисячі, на другій сходинці англійська мова – понад 20,5 тисячі, на третій – математика – понад 17 тисяч.

Порівняно з минулим роком у учасників пробного ЗНО змінився пріоритет у виборі навчальних предметів для тестування. Показник вибору англійської мови зріс на 4,7% і становить 13,8% від усіх замовлених тестів, натомість показники вибору історії України та математики дещо зменшилися – на 3% та 2,7% відповідно.

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

Більше дізнатися про пробне ЗНО та дізнатися контакти регіональних центрів можна за посиланням http://testportal.gov.ua/probzno/.

 

24.01.2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА