ДОСТУП ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ СТАНЕ БІЛЬШ ВІДКРИТИМ І ПРОЗОРИМ

З метою підвищення ефективності та прозорості діяльності органу виконавчої влади, в районній державній адміністрації, за участі відповідальних фахівців проведено семінар-навчання з керівниками та відповідальними особами за доступ до публічної інформації в структурних підрозділах райдержадміністрації. На порядок денний винесено питання організації виконання заходів з оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність райдержадміністрації. Про впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для надання інформаційних та інших послуг громадськості, забезпечення її впливу на процеси, що відбуваються у державі.

Розглянуто ряд поточних та нагальних питань роботи в частині  оприлюднення інформації, удосконалення роботи та якісне інформаційне забезпечення діяльності райдержадміністрації в мережі Інтернет. Одна з найактуальніших і найобговорюваніших тем стосувалась доступу громадськості до публічної інформації.

З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації, розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.01.2017 №35 затверджено новий Перелік публічної інформації, що підлягає оприлюдненню Вільнянською районною державною адміністрацією. Більшість змін стосується оприлюднення публічної інформації структурними підрозділами райдержадміністрації. Про розміщення та постійне оновлення інформації на веб – сайті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 04.01.2002 №3 під час проведення практичного заняття наголосив головний спеціаліст з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Дмитро Шпитальов.

- Донедавна на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації викладалися тільки загальні переліки вхідної та вихідної документації, розпорядження та документи, які стосуються діяльності в цілому всієї райдержадміністрації, то зараз до цієї роботи залучено й структурні підрозділи. Відповідно до розпорядження, вони повинні оперативно викладати інформацію про вхідну та вихідну документацію, викладати переліки наказів та інших документів, передбачених даним Переліком. Це дозволить наблизити роботу структурних підрозділів до людей, зробити її доступнішою та прозорішою - повідомила керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь.

- Конструктивна співпраця усіх підрозділів районної державної адміністрації стане запорукою реалізації нагальних завдань, що виникають, - наголосила посадовець.

25.01.2018 Загальний відділ апарату райдержадміністрації