УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

З метою належного відзначення 80-річчя від дня народження видатного державного діяча, лідера Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола відбулася нарада, присвячена увічненню його пам’яті.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко зазначила, що збереження пам’яті про подвиг героїв, які виборювали незалежність України, особливо актуальне сьогодні для патріотичного виховання підростаючого покоління.

До обговорення долучилися керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівці районних служб, комунальних установ, закладів освіти і культури, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Посадовець наголосила на необхідності комплексного увічнення пам’яті про борців за незалежність України у XX столітті. Запропонувала активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу, сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації виконання плану заходів із відзначення 80- річчя з дня народження В.Чорновола та необхідності інформування населення району про український національно – визвольний рух наприкінці 1980-х – на початку 1990-х року та його діячів.

Відзначення 80-річчя В’ячеслава Чорновола триватиме до березня 2018 року. Планом заходів передбачено також організацію проведення інформаційно – просвітницьких заходів, засідання за «Круглим столом», конференцій, інформаційних годин, присвячених внеску В’ячеслава Чорновола у становлення Української державності, національно – визвольній боротьбі за незалежність України.

25.01.2017 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації