ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 30-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. 15 лютого в Україні відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. Тридцять років тому останній солдат покинув афганську землю. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм і звитягу.

Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією. Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Війна в Афганістані не пошкодувала молоді душі солдат. Ті, хто пройшов військову службу в цій країні, знають, що таке життя та смерть, знають цінність мирного неба над головою та спокій сну вночі.

З Вільнянського району 139 молодих чоловіків  брали участь в бойових діях на території Афганістану, 6 з них не повернулися до рідного дому. В чужих Афганських горах знайшли вони свою передчасну смерть. Вічна пам'ять нашим полеглим землякам. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради миру. Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях.

Бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, успіхів, оптимізму, родинного тепла та добробуту! Ветеранам та родинам загиблих висловлюємо сьогодні шану і вдячність. Всім жителям Вільнянщини щиро зичу мирного неба, добра та благополуччя.

Голова Вільнянської районної державної адміністрації            Дмитро Іванов