«ЦІНА ЧУЖОЇ ВІЙНИ»

15 лютого 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся концерт, присвячений Дню вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виведення військ з Республіки Афганістан «Ціна чужої війни». Саме в цей день минає 30 років з дня закінчення війни в Афганістані, але ця війна відлунює болем у серцях нашого народу і понині.

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму. Ветерани афганських подій із честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності, відданості та справедливості. На захід до будинку культури завітали ветерани-афганці, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав, учасники антитерористичної операції, жителі міста Вільнянськ. На урочистому заході 95 учасників афганської війни нагороджені медаллю «30 років виведення військ з Афганістану» та ювілейною медаллю «Обов’язок виконаний з честю» до 30-ти річчя виведення радянських військ з Афганістану. У концертній програмі для воїнів-інтернаціоналістів звучали пісні про Афганістан, про Україну, кохання. Солісти клубу бально-спортивного танцю «Фридом» подарували глядачам чудовий вальс, а учні Вільнянської загальноосвітньої школи №1 І-Ш ст. танцювальну композицію «Афганський вальс». Діти гуртка художнього читання «Світ дитинства» КУ «Вільнянський РБКД» ВРР підготували для воїнів – афганців літературно-музичну композицію «Хто ж відповість за юні долі». У концертній програмі прийняли участь солісти дитячого вокального ансамблю «Каприз», дитячий вокальний колектив «Віночок», народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка», солісти Московського сільського будинку культури. Учасники заходу подякували артистам бурхливими оплесками. Концертна програма, водночас патріотична і  хвилююча, пройшла на одному подиху. Наприкінці програми на сцену вийшли як ветерани – афганці так і учасники локальних війн, учасники антитерористичної операції на Сході України, пісня «Віват, шураві!» об’єднала  патріотів різних поколінь.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації