«МУЗИКА КОХАННЯ»

17 лютого 2019 року в місті Дніпро відбувся VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості «Музика кохання». В конкурсній програмі прийняв участь вокальний ансамбль «Віночок» у складі Катерини Чудіної, Вероніки Пономаренко, Аліни Прохоренко та Анни Півоварової, комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради (керівник Тетяна Охріменко).

Члени журі фестивалю-конкурсу після виступу дівчат наголосили, що учасниці мають високий рівень виконавської майстерності, творчий підхід та індивідуальність, артистизм та сценічну культуру. Також відмітили якість, відповідність фонограми та естетику сценічного одягу. Серед великої кількості (більше 80-ти колективів та окремих виконавців) насправді талановитих конкурсантів вибороти призове місце було нелегко, але наші дівчата не звикли здаватися. За рішенням компетентного журі вокальний ансамбль «Віночок» посів почесне ІІ місце, отримав Диплом ІІ ступеню та особисто кожній учасниці були вручені медалі.

Молодці! Так тримати!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації