ДМИТРО ІВАНОВ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

До голови райдержадміністрації Дмитра Іванова на особистий прийом громадян звернулися шестеро заявників. Під час особистого прийому мешканці району звернулися з питаннями різноманітного характеру: житлово-комунального господарства, соціального захисту, надання матеріальної допомоги, використання земельних ділянок та охорони довкілля. За результатами особистого прийому вільнянцям були надані фахові роз’яснення і консультації щодо можливих варіантів вирішення порушених питань.

Щодо звернень, які потребували додаткового вивчення, голова райдержадміністрації надав доручення керівникам структурних підрозділів Вільнянської райдержадміністрації у найближчий термін опрацювати їх та надати пропозиції щодо їх вирішення. - У сучасному світі рівень правового захисту прав та свобод людини і громадянина є ключовим показником демократизму суспільства і держави. У демократичній, правовій державі кожне право особи, закріплене належним чином, забезпечується всією повнотою влади. Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. У ст. 40 Конституції України зазначено, що громадяни України мають право звертатися до органів державної влади і місцевого самоврядування та встановлено обов'язок органів влади та посадових осіб розглядати звернення й надавати обґрунтовані відповіді. Отже, право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян, - зазначив Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації