ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Шановні жителі Вільнянського району!

Сьогодні, 20 лютого, ми вшануємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Подвиг справжніх патріотів, що назавжди змінив хід історії нашої держави, без сумніву, заслуговує гідного вшанування. Адже саме завдяки цим Героям ми не втратили державність та отримали можливість жити в незалежній країні, що неухильно прагне до європейського майбутнього. Сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога.

Декілька років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. Ми назавжди запам’ятаємо ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня. Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях та спонукають до боротьби наступні покоління патріотів, нагадуючи, якою ціною ми отримали свободу, нагадуючи про відповідальність за свою країну, про те, що право бути вільними людьми необхідно виборювати. Герої Небесної Сотні віддали свої життя, щоб Україна жила і була незалежною, демократичною та європейською. Наш обов'язок – зробити  все для цього!

Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Вільнянської райдержадміністрації                Дмитро Іванов