ПИТАННЯ КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ ЗДІЙСНЕННЯ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення ) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Під час засідання комісії були розглянуті заяви та документи громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В обговорені питання приймали участь всі члени комісії, керівники організацій, установ, які проводять призначення соціальних виплат, а саме: Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції фонду у Запорізькій області Фонду соціального страхування України, Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської районної ради. Розглянуто було 6 заяв, з них 6 задоволено. Під час спілкування було запропоновано приймати активну участь членів робочої групи по перевірці фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. Робота в даному напрямку буде продовжуватися.

Комісія в своїй діяльності керується Порядком  призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».Тому, якщо у внутрішньо переміщених осіб  виникають питання, щодо призначення (відновлення ) соціальних виплат, вони завжди можуть звернутися за допомогою та роз’ясненнями до спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації ( вул. Бочарова, 30).

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації