В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР»

У житті кожної людини приходить час, коли необхідно обрати свій життєвий шлях, а саме – обрати майбутню професію. Правильний вибір професії школярами є першим і найбільш значущим кроком на шляху кар’єрного зростання. В рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» продовжується плідна співпраця з новоутвореною Михайлівською громадою, шляхом залучення учнів Михайлівського та Люцернянського навчально-виховних комплексів до проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору професійного майбутнього.

Учасників заходу було ознайомлено з послугами, що надаються службою зайнятості. Всіх бажаючих пройти онлайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа», фахівцем з профорієнтації Ж.Савченко зареєстровано та запропоновано дату проходження. За результатами тестування, профконсультантом філії, за бажанням, буде надано індивідуальні консультації та професійні рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

За матеріалами Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ