ГОСПОДИНЯ СВОГО КРАЮ - 2019

Відповідно до розділу 8 Комплексної обласної програми  з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 57, розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про проведення обласних конкурсів «Господиня свого краю» та «Батько року» від 30.01.2017  № 24 проведено обласний конкурс «Господиня свого краю-2019». Конкурс проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Учасники конкурсу- жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя області.Переможцем у номінації «Жінка – керівник підприємства» стала представник Вільнянського району Сеніва Тетяна Олександрівна.

Вітаємо!

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації