ПИТАННЮ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ – ОСОБЛИВА УВАГА

Питання безпеки дітей нині є вкрай актуальним, саме тому рятувальники Вільнянського району у свої роботі особливу увагу зосереджують на  стані пожежної та техногенної безпеки місцевих шкіл та садочків, а також знаннях та вміннях персоналу закладів щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях. 28 лютого  фахівці ДСНС завітали до Дружелюбівського навчально-виховного комплексу.

Рятувальники перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства, пожежної автоматики. Додатково для персоналу дитячого садочку провели інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники  також поспілкувались з учнями закладу про правила пожежної безпеки в повсякденному житті. Керівнику закладу вручили тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для куточка безпеки.

Вільнянський РВ ГУ ДСНС України у Запорізькій області