ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ У 2019 РОЦІ

Одним із вагомих чинників, що знімає соціальну напругу на ринку праці (особливо в сільській місцевості, де відсутні ринкоутворюючі підприємства), сприяє соціально-економічному розвитку регіону, дозволяє не тільки тимчасово поліпшити матеріальне становище безробітних, але й запобігає професійній та соціальній деградації, підвищуючи перспективи їх включення в трудову діяльність, є громадські роботи.

З метою сприяння тимчасовій зайнятості населення шляхом організації та проведення громадських робіт головою райдержадміністрації видано розпорядження від 14.02.2019 № 44 «Про організацію та проведення громадських робіт у 2019 році», зареєстроване в Головному територіальному управління юстиції у Запорізькій області 19 лютого 2019 року за №12/2056. Даним розпорядженням визначено перелік видів громадських робіт та перелік роботодавців для проведення громадських робіт для безробітних. Запорізькому обласному центру зайнятості рекомендовано здійснити заходи щодо укладення договорів про організацію громадських робіт на 2019 рік та забезпечити їх виконання. Служба зайнятості активно використовує громадські роботи для додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості незайнятих громадян. Також, виконання громадських робіт спрямоване не лише на благоустрій та прибирання територій, а й має соціальну спрямованість (допомога особам, які брали участь в антитерористичній операції та членам їх родин, організація допомоги при наданні соціальних послуг особам, які їх потребують).

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації