«ЧЕРНІГІВСЬКІ ЗОРІ»

02 березня 2019 року солісти дорослого вокального ансамблю «Орхідея» Самойленко Дарія та Соколовська Дарія, які займаються при Михайлівському сільському будинку народної творчості та дозвілля, приймали участь в обласному конкурсі солістів – вокалістів та вокальних ансамблів «Чернігівські зорі». Конкурс відбувся в комунальному закладі «Чернігівський районний центр культури та дозвілля» Чернігівського району Запорізької області.

Дівчата змагалися у номінації естрадний вокал та отримали подяки від директора департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислава Мороко та від голови предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично - теоретичних дисциплін комунального закладу «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради Юніти Юдіної.

Члени журі відмітили гарну підготовку солісток та видовищну постановку пісень - учасники народного аматорського хореографічного ансамблю «Веселка» під керівництвом Беспалої Тетяни допомогли створити хореографічні композиції.

Бажаємо успіхів та подальших творчих перемог.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації