«НАЙСВЯТІШЕ СЛОВО В СВІТІ – МАТІНКА МОЯ!»

05 березня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний  будинок культури  та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулась концертна програма до Міжнародного жіночого Дня восьмого березня «Найсвятіше слово в світі – матінка моя!». Глядацька зала наповнилась мамами, бабусями, сестричками, татусями учасників дитячої художньої самодіяльності установи. Напередодні весняного свята діти гуртків художньої самодіяльності привітали танцями, піснями та віршами своїх найдорожчих жінок.

В концерті прийняли участь: солісти вокального ансамблю «Каприз», учасники колективу бально - спортивного танцю «Freedom», театрального гуртка «Барвінок», гуртка художнього читання «Світ дитинства». Захід пройшов у веселій та дружній атмосфері, під гучні оплески вдячних глядачів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації