ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

Сердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!

Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки – матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту. Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Тому бажаю вам, щоб не тільки в свята ви відчували чоловічу увагу і турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.

З святом Вас!

З повагою,

Голова Вільнянської районної державної адміністрації                          Дмитро Іванов