ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ КРЕДИТНОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Оголошено додатковий відбір проектів, які можуть реалізовуватись в рамках 3 пулу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі - НКПВУ). Пріоритети відбору проектів до 3-го пулу:

Сектори:

• розселення/житло (відновлення та модернізація розселення/житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО));
  • громадські будівлі (включаючи відновлення та модернізацію закладів охорони здоров’я, освіти, культури, спорт, громадських центрів, центрів надання адміністративних послуг);

Критерії:

• комплексність проекту (комплекс взаємопов’язаних завдань та заходів довготривалого характеру, спрямованих на вирішення проблем об’єкту в цілому);
  • комунальна або державна форма власності;
  • наявність затвердженої проектної документації (експертний звіт отриманий не раніше 10.06.2017 – дня набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» від 17 січня 2017 року №1817-VIII).

Разом з тим, зауважуємо, що в зоні до 25 км. відносно  «лінії розмежування» допускаються лише проекти соціального спрямування (комплексна реконструкція/капремонт соціального житла, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, спорту, Центрів надання адміністративних послуг, центрів безпеки громадян та закладів іншої соціальної інфраструктури) вартістю до 1млн.євро без ПДВ.

Проекти фінансуватимуться на безповоротній основі.

Співфінансування проектів в обсязі, необхідному для покриття витрат, відповідно до вимог Фінансової угоди здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Крім того, звертаємо увагу, що в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України покриваються витрати на виконання робіт та технічного нагляду. Інші витрати фінансуються за рахунок місцевих бюджетів/одержувачів коштів (комісія за конвертацію валюти, страхування, авторський нагляд тощо).

Для участі в програмі необхідно надати:

• анкету проекту за формою, що додається (в електронному вигляді у форматі Excel);
  • завірену копію зведеного кошторисного розрахунку;
  • завірену копію звіту за результатами експертизи проектів будівництва;
  • завірену копію розпорядчого документа (наказу, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до пункту 4 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року №560);
  • завірену копію свідоцтва про право власності або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • лист – згоду власника об’єкту на участь проекту в НКПВУ;
  • гарантійний лист щодо співфінансування проектів (у разі необхідності);
  • довідка щодо кількості внутрішньо переміщених осіб, що мають доступ до об’єкту.

Інформацію надавати до 25.03.2019 в паперовому та електронному вигляді до Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації