ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ПОЖЕЖУ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ

11 березня о 13 год. 55 хв. до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку у м. Вільнянськ. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що в кімнаті житлового будинку ліжко та речі на ньому, а також дерев′яні перекриття та домашні речі на площі 20 м кв. О 14:21 бійці ДСНС локалізували займання, а о 14:44– повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному загоранню.

Ймовірно, причиною пожежі стали дитячі пустощі з вогнем.  За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу.

Шановні батьки! Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Запам’ятайте, що вогонь – це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено:

– бавитися із сірниками, палити папір та інші предмети у приміщеннях;

– переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;

– запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.

Вільнянський РС ДСНС України у Запорізькій області