ПАМ’ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ – ГОРДИМОСЯ ЖИВИМИ!

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулася нарада з питання виконання заходів з увічнення пам’яті жителів району, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Під час наради посадовець ознайомила присутніх керівників з методичними рекомендаціями щодо форм та способів увічнення пам`яті загиблих учасників АТО, популяризації героїчних вчинків українських бійців, самопожертви волонтерів.

Зважаючи на важливість та актуальність питання підвищення бойового духу військовослужбовців, активізації патріотичного виховання молоді, гідного вшанування пам`яті загиблих солдатів та офіцерів, наголошено на необхідності реалізації системи заходів із залученням державних та комунальних установ, громадських організацій та ініціатив. Керівниками відділів райдержадміністрації було внесено ряд пропозицій щодо проведення заходів з патріотичного виховання молоді та населення з вшанування та популяризації героїчних  вчинків військовослужбовців-земляків. Зауважили на необхідності проведення зустрічей молоді з військовослужбовцями, уроків мужності, патріотичних флеш-мобів з популяризації національної символіки, благодійних акцій та концертів в підтримку армії. Значну увагу приділили питанню організації тематичних виставок в бібліотечних закладах освіти та культури. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук ознайомила присутніх з новими концептуальними підходами щодо організації виставок та експозицій в районному краєзнавчому музеї та бібліотечних закладах культури. Як зазначила, посадовець, в районному краєзнавчому музеї функціонує оновлений стенд з фотографіями та інформацією щодо загиблих за незалежність та свободу України земляків «Герої не вмирають».

26.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації