РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНСТИТУЦІЙНОГО ДОГЛЯДУ ДІТЕЙ

Під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулась міжвідомча робоча нарада з питань реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки. Головне завдання на даному етапі роботи, яке стоїть перед органами влади – вивчення становища дітей для визначення потреби вразливих груп населення в освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послугах, формах альтернативного догляду дітей.

У нараді взяли участь представники Павлівської та Петро-Михайлівської ОТГ,  управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили та надали пропозиції щодо збору інформації про становище дітей в районі та об’єднаних територіальних громадах.

26.01.2018 Служба у справах дітей райдержадміністрації