«ВЕСНЯИЙ БАЛ»

Весна…Із давніх-давен в Україні урочисто відзначали прихід цієї тендітної красуні. Колись наші пращури вели відлік нового року саме з перших весняних днів. Багато обрядових пісень, танців та розваг присвячено цій порі. А як зійде сніг та вкриються луки першою травичкою, діти радо біжать на двір водити хороводи, співати веснянки та грати в ігри. Тож 13 березня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянськой районної ради танцювальна зала наповнився маленькими учасниками.

Діти, які відвідують гуртки художньої самодіяльності районного будинку культури та дозвілля, завітали на конкурсно – пізнавальну програму «Весняний бал». Діточки разом з ведучою Анною Півоваровою дізнались багато цікавої та корисної інформації про весну, її звичаї та обряди, пограли у веселі командні ігри, водили весняні хороводи, танцювали. В програмі прийняли участь: зразковий дитячий ансамбль естрадного танцю «Аеліта», молодша група вокального ансамблю «Каприз», театральний гурток «Барвінок», гурток художнього читання «Світ дитинства» та гурток декоративно-прикладного мистецтва. Зала була наповнена дитячими голосами та гучним веселим сміхом. Всі залишились задоволені, отримали позитивні емоції та гарний весняний настрій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації