ВИБІР МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Продовжується плідна співпраця з новоутвореною Павлівською громадою, шляхом залучення учнів Нововасилівського та Семененківського навчально-виховних комплексів до проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору професійного майбутнього.

В рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» проведено спільний захід з представниками  Софіївської  ВК №55 старшим інспектором відділу по роботі з персоналом, майором внутрішньої служби Макаренко О. В. В ході зустрічі майбутнім випускникам було запропоновано безкоштовне навчання в Академії Державної пенітенціарної служби за напрямками: право, психологія, економіка та правоохоронна діяльність. Діти переглянули відеоролик з інформацією про академію та дізналися про умови вступу. Професійна орієнтація допомагає школярам свідомо обирати майбутню професію, що має попит на ринку праці, надає можливість отримати гідне робоче місце і достойну заробітну плату, максимально повно реалізувати трудовий і духовний потенціал особистості.  

Всіх бажаючих пройти онлайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа», фахівцем з профорієнтації Ж.Савченко зареєстровано та запропоновано дату проходження. За результатами тестування, профконсультантом філії, за бажанням, буде надано індивідуальні консультації та професійні рекомендації щодо вибору майбутньої професії. 

За матеріалами Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ