ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у великій залі засідань Вільнянської районної ради відбулись урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, який щорічно відзначається у третю неділю березня. Представників трудових колективів житлово-комунальної сфери району з професійним святом привітали представники районної та міської влади.

Голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов у вітальних словах висловив щиру вдячність за самовіддану працю та побажав доброго здоров'я та чудового весняного настрою. - Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт. Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, міцного здоров'я і, звичайно, подяки та поваги від людей, - зазначив у своєму виступі Дмитро Іванов.

Кращі представники галузі були відзначені головою Вільнянської райдержадміністрації. Всіх присутніх з нагоди свята привітали святковим концертом  солісти та творчі колективи міста та району.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації