ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ ПРАЦЮЄ ПУНКТ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

З настанням холодів на території району організовано гаряче харчування для бездомних та громадян, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Ці заходи фінансуються за рахунок коштів, виділених на реалізацію обласної програми «Назустріч людям»

Пункт гарячого харчування при Комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”  Вільнянської районної ради розпочав свою роботу  з 1 листопада 2017 року.

Крім того, при територіальному центрі діє пункт обігріву для цієї категорії осіб, робота якого спрямована на виявлення одиноких людей похилого віку, інвалідів, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, бездомних осіб, з метою запобігання їх переохолодженню та обмороженню.

26.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації