ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДБАЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

В Україні триває виборча кампанія, вже скоро українці обиратимуть президента. У зв’язку з цим інспекторський склад Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області особливу увагу зосередив на стані пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць Вільнянського району. На території Вільнянського району знаходиться сорок дві  виборчі дільниці (з них одна тимчасова), що будуть розміщені на сорок одному об’єкті. Впродовж лютого та березня рятувальники провели позапланові перевірки об’єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці.

Під час перевірок фахівці ДСНС звертають увагу  на стан шляхів евакуації, систем автоматичного протипожежного захисту, утримання електромережі, а також наявністю та справністю первинних засобів гасіння і джерел протипожежного водопостачання. За результатами перевірок керівники об’єктів отримують приписи із зазначенням заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та забезпечення належного протипожежного стану на дільницях. Крім того, фахівці служби порятунку проводять інструктажі працівникам установ, де розташуються виборчі дільниці, щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Нагадаємо, що під час виявлення на виборчій дільниці підозрілого предмету ні в якому разі не чіпайте його та не підходьте до нього. Необхідно відразу зателефонувати за номером 101 або 102 та повідомити про знахідку. Не застосовуйте поряд з предметом мобільний телефон, радіозв’язок, це може спровокувати вибух.

У день виборів на кожній дільниці передбачено чергування працівника служби порятунку. Особовий склад служби з надзвичайних ситуацій Вільнянського району працюватиме у посиленому режимі.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликає громадян, які прийшли голосувати, та членів виборчих дільниць дотримуватись правил пожежної та техногенної безпеки. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101. 

Інструкція про заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

ПАМ"ЯТКА з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області