СЛОВО ЯК ГОЛОС ДУШІ

21 березня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, весна набирає силу, а душа проситься в політ - весь світ відзначає День поезії. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя. Ліна Костенко пише: «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… День поезії заснований ЮНЕСКО в листопаді 1999 року, і вперше пройшов в Парижі у 2000 році. В Україні Всесвітній день поезії почав відзначатися з 2004 року. Його метою стало втілення нового імпульсу і визнання національних, регіональних і міжнародних поетичних рухів, розвиток мовного розмаїття та підтримка зникаючих мов завдяки віршам.

З нагоди Всесвітнього дня поезії 20 березня у центральній районній бібліотеці відбувся поетичний слем «Поезія – Всесвіту голос». Працівники бібліотеки мали за мету залучити якомога більше молоді та дорослих до мистецтва поетичного слова, привернути увагу до творчої спадщини українських та зарубіжних поетів-класиків, сучасних авторів, утвердити позитивний імідж поезії як мистецтва, відкритого людям. Протягом заходу учасники змагалися у декламуванні улюблених віршів українських та зарубіжних поетів: Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Юлії Друніної, Івана Франка, Роберта Бернса та інших.

З надзвичайною теплотою пройшли Дні поезії у сільських бібліотеках-філіях району, які об’єднали тих, хто любить, розуміє і цінує поезію. Саме вона, поезія, була господинею заходу, а довгоочікуваними гостями були вірші.

Ми вітаємо всіх людей пера, щоб ваша Муза окриленою була. Бажаємо вам творчих успіхів, щастя, миру і добра.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації