В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 21 березня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. Останнім часом невпинно зростає рівень дитячого травматизму. Діти дошкільного віку травмуються рідше, оскільки майже весь час знаходяться під наглядом батьків чи вихователів дошкільних навчальних закладів.

У той же час школярі не лише частіше стають жертвами нещасних випадків та аварій, а й нерідко мимохіть самі створюють ситуації, небезпечні для здоров’я та життя. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було розглянуто питання дитячого травматизму та його профілактику в закладах загальної середньої освіти району.

З метою вдосконалення організаційної роботи щодо пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, як засобу збереження здоров’я та життя працюючих під час засідання обговорювалося питання про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах району. Після доповідей та обговорення зазначених питань районною радою з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідні рішення, спрямовані на профілактику та недопущення нещасних випадків виробничого характеру та професійної захворюваності у районі та подальші заходи направлені на профілактику дитячого травматизму.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації