ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ОГОЛОШУЄ АКЦІЮ «ПОДАРУЙ МУЗЕЮ ЕКСПОНАТ»

Працівниками музею постійно ведеться робота з комплектування музейного фонду та збереження історичної спадщини нашого краю. Головним джерелом надходження експонатів є дарування старожитностей мешканцями району. Так нещодавно експозицію музею поповнили знахідки місцевого краєзнавця Віталія Короті – глиняні горщики періоду бронзи (V-IV тис. до н.е.) та фрагмент кам’яної скульптури половецького воїна XI століття. Ці подарунки зайняли своє місце в одному із залів музею і викликають неабияку цікавість з боку відвідувачів.

Пропонуємо жителям міста та району взяти участь в акції «Подаруй музею експонат», яка триватиме протягом квітня-червня. Це допоможе не тільки збагатити музейну колекцію новими предметами, а й дасть вам можливість зробити свій внесок у справу збереження історії нашого краю. Імена учасників акції назавжди залишаться в книзі надходжень музею. Таким чином ви, шановні земляки, залишите свій гідний слід в літописі нашого району. Експонатами можуть бути старовинні речі побуту, знаряддя праці, одяг, вишивки і картини, фотознімки, старі листівки, купюри та монети і навіть предмети інтер’єру.

Заздалегідь вдячні кожному, хто візьме участь в нашій акції і сподіваємось, що скоро музейна колекція поповниться цікавими експонатами.

Чекаємо Вас у музеї за адресою: м. Вільнянськ, вул. Соборна, 41. Режим роботи музею: з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 16.30. Телефон для довідок 4-06-99.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації