«LVIV-GOLDEN STARS»

З 21 по 26 березня 2019 року народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» приймав участь у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Lviv-Golden Stars», що відбувся у місті Львів. На цьому конкурсі колектив представив  5 груп, кожна група виконала по дві хореографічної композиції в номінації «Народна хореографія» та отримали почесні нагороди: І молодша категорія отримали диплом лауреатів ІІІ премії; ІІ молодша категорія отримала диплом лауреатів ІІ премії; середня категорія отримала диплом лауреатів ІІ премії; старша категорія отримала диплом лауреатів ІІ премії; молодіжна категорія отримала диплом лауреатів ІІ премії.

Колективу «Веселка» вручили  кубок, кожний учасник отримав медаль та дипломи, а також Сертифікати на суму 1000 євро на ІV Міжнародний фестиваль-конкурс «Summer Star»,  сертифікат на знижку 1500 гривень на участь у Міжнародному фестивалі «Bukovel Summer-Fest», запрошення на участь у «Карпатському зорепаді» та запрошення на Міжнародний фестиваль-конкурс «Созвездие детства».

Приємно, що подякою за активну участь у фестивалі-конкурсі «Зірки XXI сторіччя» та наполегливу творчу працю, талант, що дає можливість виховувати обдарованих дітей, талановиту молодь від Голови журі народного артиста України Василя Крачковського та від директора фестивального проекту «Зірки XXI сторіччя» Валентини Пас нагороджено керівника Тетяну Безпалу. Вітаємо народний аматорський хореографічний колектив «Веселка»!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації