ШКОЛА ПРАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ КЛУБНОГО ТИПУ РАЙОНУ

28 березня 2019 року на базі комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради проведена школа практичного навчання для клубних працівників Вільнянського району. Під час проведення школи практичного навчання було вирішено ряд робочих питань: участь закладів культури клубного типу у ІІІ Регіональному фестивалі майстрів народної творчості «Світ калинового узору» 01 травня 2019 року; консультація та заповнення форми «Діяльність та матеріально-технічне забезпечення клубних закладів району, ОТГ»; практичні заняття по веденню журналів гурткової роботи; ознайомлення з Положеннями Всеукраїнських фестивалів – конкурсів «Терпсихора запрошує», «Ягідка», «Чарівна лоза Примор’я».

Показовий захід до Дня гумору «Торба сміху - людям на втіху» для культпрацівників району підготували дитячі колективи комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля»: вокальний ансамбль «Каприз», керівник Тетяна Охріменко та гурток художнього читання «Дитячий світ», керівник Оксана Сидоренко.  В програмі концерту прозвучали пісні про дружбу, дитинство, рідну землю Україну, а також веселі гуморески нашого земляка – поета з села Максимівки Володимира Байдукова та українського гумориста Павла Глазового.

Учасники школи практичного навчання отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації