«ТИ – СОЛДАТ УКРАЇНИ»

01 квітня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт «Ти – солдат України» з нагоди проводів в Збройні Сили України призовників Вільнянського району. Присутніх зі святом привітали: старший офіцер відділення комплектування Вільнянського районного військового комісаріату Леонід Михайловський, голова Вільнянської районної державної адміністрації Дмитро Іванов та голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін. Священик Свято – Володимирського собору отець В’ячеслав подарував хлопцям іконки, благословив їх та окропив святою водою.

- Вітаючи з проводами в армію, хочу побажати вам стати справжніми чоловіками, гідними захисниками своєї країни і близьких, пишатися тим, що виконуєте свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною. Впевнений, що час служби в армії пролетить швидко і ви повернетесь до рідного краю міцними, впевненими, рішучими, мужніми чоловіками, гордістю Вільнянського району!- наголосив Дмитро Іванов.

Чудовий настрій подарували глядачам солісти дитячого вокального ансамблю «Віночок», «Каприз»,  учасники клубу спортивно-бальних танців «Фрідом». Веселі гуморески про армійську службу хлопцям прочитали учасники дитячого гуртка художнього читання «Дитячий світ».

Відділ культури і туризму райдержадміністрації