«ТОРБА СМІХУ – ЛЮДЯМ НА ВТІХУ»

01 квітня 2019 року в приміщенні Матвіївської школи-інтернату пройшла концертна програма для дітей, присвячена дню гумору «Торба сміху - людям на втіху». Підготували її та провели учасники художньої самодіяльності дитячих гуртків комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради.

Юним глядачам веселі повчальні гуморески нашого земляка – поета з села Максимівка Володимира Байдукова та українського гумориста Павла Глазового - про школярів, про шкідливість алкоголю для здоров’я, про працю, село дарували учасники гуртка художнього читання «Дитячий світ», керівник Оксана Сидоренко. Звучали пісні про Україну, дитячі посмішки, щасливе життя, школу та канікули у виконані молодшої групи та солістів дитячого вокального ансамблю «Каприз», керівник Тетяна Охріменко.

Атмосфера в залі була дружня, весела, весняна. Глядачі та учасники концерту отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації