ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР У РАМКАХ ДНЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

05 квітня на базі Нововасилівського навчально-виховного комплексу Павлівської сільської ради Вільнянського району рятувальники провели семінар з освітянами Павлівської сільської ради щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту  в закладах освіти даної громади. У семінарі взяли участь керівництво та  вчителі Нововасилівського та Семененківського НВК, а також начальник відділу освіти Павлівської сільської ради.

Під час заходу розглянуті питання щодо організації протипожежної безпеки у закладах освіти, дії персоналу під час пожежі або при виникнення надзвичайної події, дії при сигналі «УВАГА ВСІМ». Обговорили правила поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних предметів. Під час лекції рятувальники продемонстрували презентації на відповідну тематику та відеоматеріали, а також нагадали як правильно користуватись вогнегасниками.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області