ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З НЕЗАКОННОЮ ТОРГІВЛЕЮ

З метою ліквідації осередків незаконної торгівлі у Запорізькій області розпорядженням голови обласної державної адміністрації в березні 2019 року,  затверджено заходи щодо ліквідації незаконної торгівлі. Даним розпорядженням зобов’язано голів районних державних адміністрацій: - забезпечити оновлення складу робочих груп з ліквідації незаконної торгівлі,  на які покладається завдання проведення систематичних рейдів на підпорядкованій території;

- забезпечити функціонування «гарячих ліній» з питань ліквідації незаконної торгівлі.

- виділяти місця для розміщення додаткових майданчиків з реалізації продовольчої продукції товаровиробниками та населенням;

- організовувати щотижневі ярмарки із залученням місцевих товаровиробників продовольчих товарів;

- проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу відносно можливості реалізації продукції на агропродовольчих ринках та ярмарках, а також щодо фактів  виявлених правопорушень,  ризиків придбання продукції на незаконних ринках.

У Вільнянському районі розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18.07.2017№ 327«Про вжиття заходів щодо ліквідації незаконної торгівлі у Вільнянському районі» створена та затверджена робоча група для здійснення систематичних рейдів. В склад робочої групи ввійшли представники райдержадміністрації, відділення поліції у Вільнянському районі Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області, міської ради, Вільнянського управління Головного управління державної  фіскальної  служби у Запорізькій області, ТОВ «Редакція районної газети «Дніпровські вогні», управління Держпродспоживслужби у Вільнянському районі. З метою виявлення випадків торгівлі у невстановлених місцях, робочою групою щотижнево проводяться відповідні рейди. Протягом січня-березня 2019 року  на території району проведено 8 рейдів  в ході  яких  було  виявлено 1 випадок торгівлі продуктами харчування у невстановлених місцях.На порушників правил торгівлі  складено протокол. Виявлене місце незаконної торгівлі було  ліквідовано.

З питань, що стосуються несанкціонованої (незаконної) торгівлі кожний бажаючий може зателефонувати в райдержадміністрацію і висловити свої побажання або зауваження за телефоном 4-13-73.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації