«РИТМИ УКРАЇНИ»

06 квітня 2019 року в Палаці культури «Орбіта» міста Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Ритми України». В конкурсній програмі прийняли участь вокальний ансамбль «Віночок» та солісти дитячого вокального ансамблю «Каприз» комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради (керівник Тетяна Охріменко). Конкурсантів оцінювали члени висококваліфікованого компетентного журі.

Серед великої кількості (більше 120-ти колективів та окремих виконавців) талановитих учасників наші солісти виступили дуже добре та за підсумками вибороли призові місця: І місце – Катерина Чудіна, ІІ місце – розділили Вероніка Пономаренко, Валерія Боровік, Владислав Шаталов та Микита Дроздов, ІІІ місце – Ян Курамшин, Єлизавета Бондар, Анастасія Тремасова та Анжеліка Надоєва. Дипломи учасників фестивалю-конкурсу отримали Аліна Прохоренко, Рима Курамшина та Марія Могильова. Керівнику Тетяні Охріменко оголошена подяка за підготовку солістів колективів до участі у фестивалі-конкурсі та виховання майбутніх зірочок нашої країни. Кожен учасник отримав іменний диплом та медаль, сертифікати від партнерів заходу.

Фестиваль-конкурс «Ритми України» – це нові можливості, незабутні враження, несподівані сюрпризи, позитивні емоції та можливість поділитися своїм талантом з друзями.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації