УВАГА! КОНКУРСИ ПРОГРАМ!

Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації (далі – управління) оголошує конкурси програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2019 році (далі – програма).

Конкурси проводяться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (із змінами).

Конкурс, що проводиться в рамках виконання районної Програми «Захист прав ветеранів та інвалідів, учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах» на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Вільнянської районної ради від 23.03.2018 № 46 (зі змінами).

Конкурс, що проводиться в рамках виконання районної Програми «Захист ветеранів» на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням Вільнянської районної ради від 22.12.2017 № 28 (зі змінами).