ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На сайті Пенсійного фонду функціонує веб-портал, який дозволяє отримати ряд послуг “не виходячи з дому” не тільки пенсіонерам, а й всім громадянам України. На Порталі Ви можете отримувати інформацію про свій страховий стаж, про розмір заробітної плати, з якого сплачено єдиний соціальний внесок, пенсіонери можуть записатися на прийом до Пенсійного фонду на певні дату і час, отримати доступ до своєї електронної справи, звернутися із заявою, а також отримати ряд інших послуг.

А активізована Вами функція смс-інформування – повідомить про те, як формується персональний страховий стаж, як сплачує внески роботодавець, про призначення (перерахунки) пенсії.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті, - можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

Для страхувальників, які аутентифіковані на Веб-порталі за ЕЦП, надано можливість формування та подачі звернень таких типів:

• довідка за формою ОК-7 за період перебування застрахованої особи у трудових відносинах із страхувальником;
  • довідка про страховий стаж застрахованоїособи, для призначення страхових виплат згідно форми що буде надана Замовником.

Веб-портал містить захищені персональні облікові дані застрахованої особи. Всі послуги надаються безкоштовно та цілодобово за адресою: http://www.portal.pfu.gov.ua

Зареєструватися на веб-порталі просто: зверніться до будь-якого з Пенсійного фонду в Запорізькій області або самостійно, за допомогою електронного цифрового підпису.

Запрошуємо Вас приєднатися до нового сервісу електронних послуг Пенсійного фонду України та особисто оцінити його переваги.

Запорізьке приміське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області