В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БДЖІЛЬНИЦТВА ТА ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ

З метою ефективного вирішення питань профілактики інфекційних та інвазійних захворювань, упередження отруєння медоносних бджіл під час застосування пестицидів в сезон збору нектару, в Вільнянській райдержадміністрації відбудеться семінар – нарада з питань дотримання вимог законодавства при використанні засобів захисту рослин та дотримання правил розташування пасік ї їх переміщення.

До участі в даному заході запрошуються представники сільгосппідприємств, всіх форм власності, пасічники та інші зацікавлені особи.

Семінар – нарада відбудеться 11.04.2019 року о 1100 годині в малій залі Вільнянської районної ради (за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12, ІІІ поверх). За довідками звертатися до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації каб. № 3 (перший поверх), або за телефоном (06143) 4 11 94.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації