«ТОРБА СМІХУ – ЛЮДЯМ НА ВТІХУ»

10 квітня 2019 року в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулася концертна програма для дітей шкіл міста «Торба сміху - людям на втіху». Підготували її та провели учасники художньої самодіяльності дитячих гуртків установи. Юним глядачам веселі повчальні гуморески нашого земляка – поета з села Максимівка Володимира Байдукова та українського гумориста Павла Глазового - про школярів, про шкідливість  алкоголю для здоров’я, про працю, село дарували учасники гуртка художнього читання «Дитячий світ», керівник Оксана Сидоренко.

Звучали пісні про Україну, дитячі посмішки, щасливе життя, школу та канікули у виконані молодшої, середньої групи та солістів дитячого вокального ансамблю «Каприз», керівник Тетяна Охріменко.

Школярі щиро аплодували своїм однокласникам, вигукували «Браво!». Атмосфера в залі була дружня, весела, весняна – глядачі та учасники концерту отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації