ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДТВОРЕННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ У ВНУТРІШНІХ РИБОГОСПОДАРСЬКИХ ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01.04.2019 №172 «Про проведення двомісячника з охорони рибних ресурсів у 2019 році», та з метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів у водоймах на території Вільнянського району, головою райдержадміністрації видано розпорядження від 05.04.2019 № 108 «Про проведення двомісячника з охорони рибних ресурсів у 2019 році», яким зобов’язано провести з 08.04.2019 до 15.06.2019 двомісячник з охорони рибних ресурсів району під час масового нересту риби.

Даним документом затверджено заходи щодо підготовки та проведення двомісячника з охорони рибних ресурсів у 2019 році акваторії Дніпровського водосховища та інших водойм району, що мають рибогосподарське значення.

Вільнянському відділенню поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, Вільнянському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, відділенню організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Вільнянського міжрайонного відділу Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», виконавчим комітетам селищної, сільських рад та орендарям водних об’єктів рекомендовано забезпечити виконання заходів у період масового нересту риби в 2019 році.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації